
11 listopada 2019 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami brali udział w niecodziennym wydarzeniu, którym była Patriotyczna Pielgrzymka Drogą Św. Jakuba.

11 listopada 2019 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami brali udział w niecodziennym wydarzeniu, którym była Patriotyczna Pielgrzymka Drogą Św. Jakuba.

20 listopada 2019 roku o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej im. J. Lompy w Lubszy odbędzie się zebranie z rodzicami.

Od środy 6 listopada 2019 roku obchodzimy w naszej szkole DNI ŻYCZLIWOŚCI.

11.11.2019 r. odbędzie się Patriotyczna Pielgrzymka Drogą Świętego Jakuba. Więcej informacji na stronie www.lubsza.org.

Zachęcamy wszystkich do przyniesienia słodyczy, artykułów szkolnych i maskotek. W dniach od 4 do 12 listopada 2019 roku zbiórka będzie odbywać się w naszej szkole, następnie rzeczy zebrane przewiezione zostaną do Częstochowy, skąd powędrują do Polaków mieszkających na Kresach. Zbiórkę organizuje Stowarzyszenie Patriotyczne „Kresy” w Częstochowie, a koordynacją działań zajmuje się Kuratorium Oświaty w Katowicach, Delegatura w Częstochowie.

Dnia 30.10.2019 r. z okazji zbliżającego się Święta Zmarłych klasy I, II, III wraz z wychowawczyniami wybrały się na cmentarz, w celu uczczenia pamięci zmarłych.