Przedszkolaki w ZOO

„Tu w zoo zawsze jest wesoło,
tutaj małpki skaczą wkoło,
tutaj ciężko chodzą słonie,
biegną zebry niczym konie,
żółwie wolno ścieżką człapią,
w wodzie złote rybki chlapią.”

W środę 24 czerwca, w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym, zrobiło się bardzo wesoło za sprawą obecności naszych przedszkolaków. W ramach projektu „Przedszkolaki to mądre dzieciaki” udało nam się odwiedzić ZOO.

Dzieci chętnie przypatrywały się zwierzętom, dopytywały o ich nazwy, obserwowały. I pomimo upału, nasze przedszkolaki wiedziały, że słoniom i żyrafom wcale nie jest zbyt ciepło, bo przecież to zwierzęta pochodzące z Afryki!
Odwiedziny w ZOO były wspaniałym podsumowaniem całorocznej pracy, zabawy i wiedzy zdobytej przez przedszkolaków w minionym roku… a przede wszystkim naszym Pszczółkom wycieczka dostarczyła wiele radości i ekscytacji.