26. czerwca 2026 roku zakończył się rok szkolny 2025/2026, a sercem tej uroczystości było pożegnanie naszych wspaniałych uczniów klasy 8. Drogie Ósmoklasistki, drodzy Ósmoklasiści – oficjalnie zamknęliście pewien ważny rozdział i stajecie na progu nowej, fascynującej przygody!

Uroczystość uświetnił program artystyczny przygotowany przez naszych absolwentów, jak również przez uczniów klasy 3 i przedszkolaki. Swoją obecnością zaszczycili nas Ksiądz Proboszcz Rudolf Badura, zastępca Burmistrza pani Beata Bacior oraz Dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół, pani Zofia Cichowska. Były chwile refleksji, wspomnień, ale też mnóstwo śmiechu!
Młodsi koledzy i koleżanki z klas 7 przygotowali dla swoich starszych kolegów prezentację-niespodziankę, która wywołała na twarzach wszystkich ogromne uśmiechy.❤️
Wyjątkowym momentem było wręczenie nagród Burmistrza Woźnik, które w jego imieniu wręczyła pani Wiceburmistrz Beata Bacior. Trafiły one do rąk uczniów, którzy swoją ciężką pracą uzyskali średnią ocen 5,0 i wyższą oraz wykazali się nienaganną postawą.
Rada Rodziców ufundowała nagrody dla uczniów, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem, działali w Samorządzie Uczniowskim, a także uzyskali wysoką frekwencję.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom! 👏🥇
Pani Dyrektor Ewa Kita podziękowała rodzicom zaangażowanym w działalność szkoły. Zarówno tym, którzy mają dzieci w klasie ósmej, jak i w młodszych.
Drodzy Absolwenci!
Przed Wami nowe szkoły, nowi przyjaciele i zupełnie nowe wyzwania. Życzymy Wam, abyście zawsze mieli odwagę realizować swoje marzenia, wierzyli w we własne możliwości i nigdy nie tracili tej niezwykłej ciekawości świata, którą w sobie macie.
A wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód WAKACJI! 🏖️☀️

















