
21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości. Jest to jedno z tych nietypowych świąt, które wywołuje w nas pozytywne emocje. Jest okazją, by podnieść naszą życzliwość i uprzejmość na wyższy poziom.

21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości. Jest to jedno z tych nietypowych świąt, które wywołuje w nas pozytywne emocje. Jest okazją, by podnieść naszą życzliwość i uprzejmość na wyższy poziom.

W listopadzie obchodziliśmy jedno z najsympatyczniejszych świąt- „Dzień Postaci z bajek”. Baśnie i bajki są dla wszystkich źródłem bogatych przeżyć, wrażeń i sposobem wzbogacenia wyobraźni.

W przeddzień Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości nasze przedszkolaki wzięły udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Przedsięwzięcie to wspólna inicjatywa Ministra Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży. Gdy zegar wskazał godzinę 11.11 nasze dzieci uroczyście odśpiewały „Mazurka Dąbrowskiego”.

Dnia 6 listopada 2020 roku w naszej szkole odbyło się „Pasowanie na przedszkolaka”. Dzieci z grupy „Krasnoludki” i „Pszczółki” zaprezentowały krótki program artystyczny, w którym wykazały się swoimi umiejętnościami.

W październiku 2020 roku w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „Polska Złota Jesień”, który adresowany był do uczniów klas I-III oraz dzieci oddziału przedszkolnego. Celem niniejszego konkursu było uwrażliwienie na piękno otaczającej nas przyrody, wymiana doświadczeń artystycznych oraz prezentacja własnej twórczości.

Uczniowie naszej szkoły mogą już korzystać z nowego urządzenia na placu zabaw tzw. linarium. Będzie ono służyć nie tylko beztroskiej zabawie, ale także usprawnianiu koordynacji ruchowej i równowagi.