
Święta tuż, tuż… A dzieci z oddziału przedszkolnego zgodnie z przedświąteczną tradycją upiekły pyszne pierniczki.

Święta tuż, tuż… A dzieci z oddziału przedszkolnego zgodnie z przedświąteczną tradycją upiekły pyszne pierniczki.

Magiczną atmosferę można było doświadczyć już 26 listopada, a to za sprawą warsztatów bożonarodzeniowych, które odbyły się w naszej szkole.

„Kolorowe kredki w pudełeczku noszę
Kolorowe kredki bardzo lubią mnie.
Kolorowe kredki, kiedy je poproszę
Namalują wszystko to, co chcę!”

„Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.”

Dziękujemy zarówno dzieciom jak i rodzicom za zaangażowanie się w obchody „Dnia życzliwości”. Jesteście wspaniali! Liczymy, że tego dnia wszyscy włączyliśmy hamulce dla pośpiechu i pokazaliśmy, że warto cieszyć się światem rozdając wokół uśmiechy. Tę akcję zaczęliśmy od jednego dnia, a będziemy ją przedłużać na kilkadziesiąt następnych. Niech to będą tygodnie, miesiące życzliwości.

Dzisiaj 20 listopada 2020 o godz. 8.00 Pan Burmistrz Michał Aloszko podpisał umowę z firmą budowlaną, która wybuduje dla nas salę w Lubszy.