21. września 2022 roku odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Miło nam ogłosić, że w jego skład weszli: Łukasz Stankiewicz – przewodniczący, Agata Golaś – zastępca i Miłosz Galios – sekretarz. Gratulujemy !
Archiwum kategorii: Wydarzenia
Sprzątanie świata 2022

16 września 2022 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji sprzątanie świata. Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem ,,Wszystkie śmieci są nasze”.
Wyjazd nad morze na „Zieloną Szkołę”

W dniach od 1 do 11 września 2022 roku uczniowie naszej szkoły wraz z uczniami ze szkoły w Ligocie Woźnickiej brali udział w śródrocznym nadmorskim wyjeździe profilaktyczno-zdrowotnym do Chłapowa. Celem wyjazdu było upowszechnianie aktywnego wypoczynku, profilaktyki zdrowotnej, doskonalenie umiejętności życia w grupie oraz poznawanie krajobrazu nadmorskiego.
Zebranie z rodzicami

19 września 2022 roku o godz. 18:00 zapraszamy na pierwsze spotkanie z wychowawcami oraz nauczycielami w roku szkolnym 2022/2023 w Szkole Podstawowej im. J. Lompy w Lubszy.
Dożynki Parafialne 2022

W niedzielę 4 września 2022 roku odbyły się w Lubszy uroczystości dożynkowe. Barwny korowód uczestników Święta Plonów przeszedł do Ogrodu Parafialnego w Lubszy.
Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

Dnia 1 września 2022 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023.
Uroczystość rozpoczęła się krótkim programem artystycznym przygotowanym przez uczniów klasy czwartej, którzy powitali pierwszoklasistów w naszej szkole i udzielili im cennych rad. Nowi uczniowie otrzymali z rąk pani dyrektor słodkie upominki, tzw. „rogi obfitości” przygotowane przez rodziców oraz przez Burmistrza Woźnik.