
6 października 2022 roku nasza szkolna drużyna brała udział w Turnieju piłki nożnej o puchar Burmistrza Woźnik zorganizowanym przez Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Lubszeckiej w Lubszy.

6 października 2022 roku nasza szkolna drużyna brała udział w Turnieju piłki nożnej o puchar Burmistrza Woźnik zorganizowanym przez Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Lubszeckiej w Lubszy.

7 października 2022 r. uczniowie klasy IV i V brali udział w wycieczce do Katowic. Głównym celem wycieczki był udział w warsztatach sensorycznych organizowanych przez Fundację „Ważni Ludzie”, podczas których można dowiedzieć się i poczuć jak funkcjonują osoby z dysfunkcją wzroku. W programie wycieczki było również zwiedzanie wystawy „Górny Śląsk na przestrzeni dziejów” w Muzeum Śląskim.

2 października 2022 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w Turnieju Mini Challenger Kuokushin Karate w Chrząstowicach koło Opola.

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci pana Bernarda Szczecha – historyka, autora licznych publikacji, inicjatora wielu działań na rzecz lokalnej społeczności, przyjaciela naszej szkoły.
Rodzinie i najbliższym w imieniu Dyrektora Szkoły oraz pracowników, rodziców i uczniów składamy wyrazy współczucia oraz słowa wsparcia i otuchy.

Tak brzmiało hasło, które uczniowie klasy V utworzyli podczas „Turnieju językowego” z okazji „Europejskiego dnia języków obcych”. W piątek 23. września 2022 roku świętowaliśmy w naszej szkole ten ważny dzień.

Dnia 22 września w naszej szkole odbyło się spotkanie z policjantem – asp. Adamem Blachą.