
23 września 2020 odbył się Dzień używania telefonów w naszej szkole. W tym dniu odbył się m.in. konkurs na najlepszy krótki klip wideo w aplikacji TikTok.

23 września 2020 odbył się Dzień używania telefonów w naszej szkole. W tym dniu odbył się m.in. konkurs na najlepszy krótki klip wideo w aplikacji TikTok.

25 września 2020 r. świętowaliśmy Dzień Języków Obcych.

24 września br. wybraliśmy się na wycieczkę do lasu.

Dnia 18.09.2020r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji pt. „Plastik? Rezygnuję, Redukuję, Segreguję.”

Od 9 do 23 września trwać będzie głosowanie na zadania w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Szczególnie zachęcamy do zagłosowania na zadanie – „Zielone Ronda” (pula podregionalna P4).

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru, odsłuchania hymnu i przywitania gości, nauczycieli, pracowników obsługi, rodziców oraz uczniów przez panią Dyrektor.