
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej im. Józefa Lompy w Lubszy będzie miało miejsce 1 września 2020 r. o godz. 9:00 na boisku wielofunkcyjnym z zachowaniem bezpiecznej odległości.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej im. Józefa Lompy w Lubszy będzie miało miejsce 1 września 2020 r. o godz. 9:00 na boisku wielofunkcyjnym z zachowaniem bezpiecznej odległości.

Przypominamy o zasadach funkcjonowania placów zabaw.

26. czerwca zakończył się rok szkolny 2019/2020. Ten dzień w naszej szkole wyglądał inaczej niż dotychczas, nie odbyła się uroczysta akademia z udziałem wszystkich uczniów, a jedynie spotkania w małych klasowych gronach z wychowawcą.

Wakacje to dla Was dzieci czas zabawy i nowych przeżyć. To okres, w którym znajdujecie czas na relaks i drobne szaleństwa. Korzystając z czasu wolnego nie zapominajcie o BEZPIECZEŃSTWIE własnym i bliskich!

Informacja o opiece przedszkolnej w czasie tegorocznych wakacji.