Podsumowanie akcji “Nakrętka dla Olafa”

Już po raz kolejny w naszej szkole podczas całego roku szkolnego odbywała się zbiórka plastikowych nakrętek pod hasłem “Nakrętka dla Olafka!”. Zebrane nakrętki pozwolą sfinansować kosztowną rehabilitację Olafka.

Do zbiórki zaangażowała się cała społeczność szkolna jak i mieszkańcy Lubszy. W sumie zostało uzbieranych ok 500 kg nakrętek. Najwięcej nakrętek nazbierali: Kacper Skiba 138 kg, Paweł Klyta 57,8 kg oraz Bartosz Opiełka 32 kg.

Podczas tegorocznego Święta Rodziny, Olafek odwiedził naszą szkołę i wspólnie z mamą przekazał ogromne podziękowanie i informację, że dzięki zaangażowaniu wszystkich osób w tej akcji, pojedzie na kolejną rehabilitację. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do tej szczytnej akcji i już zachęcamy do dalszej zbiórki plastikowych nakrętek!