Biwakowa noc wspomnień

W czwartek 30 maja 2019 r. w naszej szkole została zorganizowana „Biwakowa noc wspomnień”, w której brali udział wszyscy uczniowie wraz  z nauczycielami.

Ta impreza integracyjna rozpoczęła się ogniskiem o godz. 18 :00, po którym wspólnie śpiewaliśmy piosenki – karaoke.  Każda klasa miała możliwość wyboru ulubionego przeboju. Dalszą część wieczoru uczniowie spędzili w gronie kolegów i koleżanek z klasy na grze w gry planszowe, oglądaniu filmów lub na  rozmowach. Noc upłynęła nam szybko w miłej atmosferze. Uczniowie klasy ósmej zadbali o świetną zabawę, robiąc śpiącym młodszym kolegom różne psikusy. Rano po przebudzeniu niektórzy  z nich zauważyli, że mają powiązane ubrania, a klamki są wysmarowane pastą do zębów. Po wesołej nocy z dużym apetytem zjedliśmy zdrowe i smaczne śniadanie. Zajęliśmy się też porządkowaniem sal lekcyjnych. Następnie, ok. godziny 9:00 z inicjatywy uczennic z klasy ósmej odbył się pokaz udzielania pierwszej pomocy z użyciem fantomów. Każdy uczeń mógł też spróbować swoich sił w przeprowadzeniu RKO. Przedpołudnie spędziliśmy na świeżym powietrzu.

Dziękujemy nauczycielom za spędzenie z nami nocy w szkole oraz właścicielom sklepu spożywczego Państwu Pająk za przekazane słodycze z okazji Dnia Dziecka.

Tekst: Alicji Smak i Olivii Filipczyk kl. VIII