Święto Rodziny

W piątek 31 maja 2019 r. już po raz drugi w naszej szkole odbyło się Święto Rodziny. Wydarzenie to, które świętowaliśmy wraz z naszymi rodzinami, rozpoczęło się występami dzieci z przedszkola i uczniów szkoły.

Można było wysłuchać wierszy i piosenek, gry na instrumentach, podziwiać taniec młodszych uczniów oraz obejrzeć przedstawienie w języku angielskim. Po występach wszystkie dzieci otrzymały słodkie upominki z okazji Dnia Dziecka ufundowane przez Burmistrza Woźnik, zaś goście zostali zaproszeni na poczęstunek. Po krótkiej przerwie ojcowie wraz z synami odegrali mecz piłki nożnej. Natomiast mamy z córkami miały okazję zagrać w ringo. Impreza zakończyła się wspólnym zdjęciem, a każda rodzina otrzymała pamiątkowy medal. Wesoła i rodzinna atmosfera sprzyjała przeprowadzeniu zbiórki pieniędzy na rzecz uczennicy naszej szkoły – Patrycji, zebrano 687,11 zł. Swoją obecnością zaszczycił nas też Olaf, który wraz z rodzicami podziękował nam ze okazane wparcie i aktywny udział w zbiórce nakrętek, pod hasłem „ Nakrętka dla Olafka”. Udało nam się zebrać ok 500 kg nakrętek i dzięki temu Olaf będzie mógł uczestniczyć w turnusie rehabilitacyjnym. Wierzymy, że warto pomagać i będziemy to robić nadal.

Zobacz relację z tego wydarzenia!

Święto Rodziny 2019

Tekst: Olivia Filipczyk, Alicja Smak