Projekt edukacyjny “Wspomnienia ze szkolnej ławy 2010/2019”

Celem projektu „Wspomnienia ze szkolnej ławy 2010/2019’’ było przygotowanie  pamiątkowej prezentacji multimedialnej dla absolwentów  naszej szkoły. Projekt był realizowany od  03.09 2018 do 24.05.2019r. przez uczniów klasy VI VII.

Uczestnikom projektu przydzielono zadania. Pierwsza grupa poszukiwała zdjęć kolegów i koleżanek z klasy ósmej wykonanych w naszej szkole podczas uroczystości, imprez i wycieczek szkolnych w latach 2010/2019. Fotografie pozyskiwano z albumów rodziców, nauczycieli oraz zbiorów szkolnych. Druga grupa modyfikowała zdjęcia i  wymyślała zabawne komentarze do fotografii. Pozostali uczestnicy projektu zrobili prezentację, którą przedstawią uczniom, rodzicom i nauczycielom  z okazji zakończenia roku szkolnego . Będzie to również pamiątka pożegnalna dla absolwentów.