
Od marca do 13 czerwca 2022 roku w naszej szkole nauczyciel wychowana fizycznego kontynuował program Aktywny powrót do szkoły WF z AWF.

Od marca do 13 czerwca 2022 roku w naszej szkole nauczyciel wychowana fizycznego kontynuował program Aktywny powrót do szkoły WF z AWF.

8 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z panem policjantem asp. Adamem Blachą, który przeprowadził pogadankę na temat bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji, a także zasad dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym jako pieszy, rowerzysta, a także kierujący hulajnogą czy motorowerem.

3 czerwca 2022 r. odbyły się ostatnie zajęcia w ramach programu powszechnej nauki pływania “Umiem pływać” w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach.

2 czerwca 2022 r. uczniowie klasy IV i V brali udział w lekcji bibliotecznej na temat zawartości słowników i encyklopedii prowadzonej przez pracownika Biblioteki Publicznej w Lubszy. Mieli również możliwość poznania pracy urzędnika pocztowego, wysyłając kartki z pozdrowieniami.

Uczniowie klas IV-VIII mieli możliwość zwiedzania Wrocławia podczas dwudniowej wycieczki w ramach programu „Poznaj Polskę”.

1 czerwca 2022 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w naszej szkole odbyły się zabawy i rozgrywki sportowe.