
24 czerwca 2022 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

24 czerwca 2022 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

21 czerwca 2022 roku klasa 8 naszej szkoły bawiła się na komersie, który został zorganizowany przez rodziców w sali OSP Lubsza.

17 czerwca 2022 r. przedszkolaki wyruszyły na wycieczkę do Żarek. Odwiedziliśmy Manufakturę Słodyczy Hokus Pokuss oraz Pracownię zabawek Stodoła.

Dnia 13.06.2022r. uczniowie klas IV – VI uczestniczyli w wycieczce do Planetarium Instytutu Fizyki AJD w Częstochowie.

12 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbyło się „Święto Rodziny”. Podczas przygotowanego występu artystycznego wszystkie dzieci i młodzież naszej szkoły podziękowały swoim rodzicom za ich miłość i troskę na co dzień, a następnie wszyscy razem świętowali przy ognisku i karaoke.

W ramach wspierania uczniów po okresie nauki zdalnej na terenie naszej szkoły odbył się w dniach 12-15 czerwca 2022 roku szkolny biwak reintegracyjny pod hasłem „Jesteśmy i działamy razem”. Naszym celem było przede wszystkim zacieśnianie pozytywnych relacji pomiędzy dziećmi i nauczycielami oraz kształtowanie umiejętności współpracy w różnych warunkach.