Dnia 10.05.2023r. uczennice klasy VIII Emilia Meisner, Agata Wawrowicz oraz Agnieszka Kot wraz z opiekunem wzięły udział w wycieczce do Krakowa.

Dnia 10.05.2023r. uczennice klasy VIII Emilia Meisner, Agata Wawrowicz oraz Agnieszka Kot wraz z opiekunem wzięły udział w wycieczce do Krakowa.

W okresie wakacji – uwzględniając potrzeby mieszkańców, możliwości lokalowe przedszkoli, sprawiedliwy dostęp do wakacyjnej opieki przedszkolnej dla dzieci z całej naszej gminy – dyżurować będą dwie placówki.

Dnia 27 kwietnia uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w wycieczce do Żarek. Celem niniejszego wyjazdu było rozbudzanie zainteresowań uczniów, wzbogacanie przeżyć i zaspokajanie dziecięcej ciekawości.

21 kwietnia 2023 roku nasza szkoła brała udział w akcji „Sprzątamy dla Polski”. Przedsięwzięcie organizowane przez Stowarzyszenie „Dla Polski”.

W dniach 18 i 19 kwietnia 2023 roku odbyła się szkolna wycieczka dla klas 4-8, podczas której zwiedzaliśmy Sandomierz, Kurozwęki oraz Szydłów.

19. kwietnia uczennice z naszej szkoły wzięły udział w drugiej edycji gminnego konkursu z zakresu edukacji regionalnej „Gmina Woźniki – Zielony Śląsk – moja mała Ojczyzna” pod honorowym patronatem Burmistrza Woźnik organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Powstańców Śląskich w Kamienicy.
