Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca 2023 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

Uczniowie klasy ósmej po raz ostatni poprowadzili przygotowany przez uczniów poszczególnych klas program artystyczny, podczas którego wyrazili swoją wdzięczność wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły.

Następnie pani Dyrektor rozdała świadectwa wszystkim wyróżnionym uczniom z poszczególnych klas. Również absolwenci odebrali swoje ostatnie świadectwa, a także otrzymali wiele miłych i pozytywnych słów skierowanych do nich przez panią Dyrektor. Z kolei uczniom klasy ósmej z średnią ocen powyżej 5 Burmistrz Woźnik pan Michał Aloszko wręczył książki. Nie zabrakło także listów gratulacyjnych dla Rodziców za wysokie osiągnięcia swoich pociech, a także podziękowań dla Rodziców za ich zaangażowanie w działania na rzecz szkoły. Klasa ósma, klasa trzecia kończąca I etap edukacyjny oraz dzieci, które kończą swoją przygodę w przedszkolu, odebrali dodatkowo pamiątkowe fotoksiążki zawierające wspomnienia ze szkolnych lat, przygotowane przez swoich wychowawców.

W tym dniu pożegnaliśmy również odchodzącą na emeryturę panią Łucję Szmidlę – nauczycielkę religii. Pani Dyrektor w imieniu własnym i współpracowników ze wzruszeniem w głosie pożegnała odchodzącą na zasłużoną emeryturę koleżankę, wręczając nagrodę dyrektora. Uczniowie i dzieci z przedszkola podziękowały za trud włożony przez Panią Łucję w ich nauczanie i wychowanie. Również pan Burmistrz przekazał pani Łucji najserdeczniejsze życzenia i wręczył bukiet kwiatów. Następnie swoje życzenia złożyła przedstawicielka rodziców. 

Dla Pani Łucji kończy się czas trudnej, ale jakże satysfakcjonującej pracy nauczyciela religii. Zaczyna się czas zasłużonego wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół. Pani Łucjo- jeszcze raz dziękujemy za każde słowo, życiową mądrość i otwarte serce, życzymy aby dalsze lata upływały w zdrowiu, szczęściu i spokoju, aby wszystkie plany i marzenia spełniły się właśnie teraz, aby znalazła Pani czas dla siebie, czas na realizację swoich pasji.

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji i zasłużonego wypoczynku.