
W tym roku szkolnym zachęcamy do zbiórki nakrętek i wrzucania ich do jednego ze specjalnie przygotowanych pojemników w kształcie serca w Kamienicy lub Woźnikach. W ten sposób możemy pomóc choremu Olafowi, który potrzebuje specjalistycznej terapii.

W tym roku szkolnym zachęcamy do zbiórki nakrętek i wrzucania ich do jednego ze specjalnie przygotowanych pojemników w kształcie serca w Kamienicy lub Woźnikach. W ten sposób możemy pomóc choremu Olafowi, który potrzebuje specjalistycznej terapii.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Szkoły Podstawowej im. J. Lompy w Lubszy

Nasza szkoła przystąpiła do wojewódzkiej akcji edukacyjno-informacyjnej „Wirusoochrona”.

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci 12 lutego podczas balu karnawałowego.

„Dzisiaj mamy walentynki, miejcie więc wesołe minki. Uśmiech niech nie znika z twarzy i niech każdy sobie marzy, byśmy się kochali wkoło. Wtedy będzie nam wesoło.”

9 lutego 2021 roku w nasze szkole obchodziliśmy 18. edycję Dnia Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Razem na rzecz lepszego internetu”.