Zwycięstwo naszych uczniów na I Powiatowym Konkursie z zakresu edukacji regionalnej

Uczennica klasy VI Natalia Skiba oraz uczeń klasy V Michał Kamiński zwycięzcami I Powiatowego Konkursu z zakresu edukacji regionalnej pod hasłem: “Ziemia Lubliniecka – moja mała Ojczyzna”, który odbył się w Szkole Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Kamienicy.

23.11.2023r. nasi uczniowie wzięli udział w konkursie, który odbył się pod patronatem Starosty Lublinieckiego Pana Joachima Smyły i Burmistrza Woźnik Pana Michała Aloszki. W konkursie wzięło udział 7 dwuosobowych drużyn z 7 szkół. Wszystkie drużyny reprezentowały bardzo wysoki poziom wiedzy na temat powiatu lublinieckiego, a drużyna naszej szkoły okazała się najlepsza! Jury w składzie Pani Dyrektor MGOK w Woźnikach Jadwiga Fabiańczyk , Pan Sylwester Witkowski, pracownik Referatu Promocji, Kultury, Sportu i Organizacji Pozarządowych w Woźnikach oraz Pan Bogusław Hrycyk , Radny Rady Powiatu w Lublińcu czuwali nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Mimo ogromnej rywalizacji atmosfera była pełna życzliwości i wszyscy wspaniale się bawili.