W oczekiwaniu na Święta

Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy- pełen radości i wzruszeń,  poprzedzony intensywnymi przygotowaniami. Również w naszym przedszkolu już na początku grudnia rozpoczęliśmy przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia.

Poprzez realizację tematyki związanej ze Świętami Bożego Narodzenia dzieci pogłębiły swoją wiedzę na temat obyczajów i tradycji bożonarodzeniowych.

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj wręczając wszystkim grzecznym dzieciom słodkie prezenty. Podekscytowane i pełne radości przedszkolaki przywitały niezwykłego gościa krótkim występem artystycznym.

Ponadto z zapałem i dużym zaangażowaniem wykonywały różne ozdoby, i dekoracje. Najwięcej radości sprawiło im pieczenie i dekorowanie pierniczków, których zapach unosił się wprawiając wszystkich w niezwykle magiczny klimat. Dzieci na długo zapamiętają ten szczególny czas.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z grudniowych wydarzeń w przedszkolu.