IX Ogólnopolski Konkurs „Cukierek za życzliwość- i Ty możesz zostać wolontariuszem”

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie, którego celem jest uczenie młodzieży ze szkół podstawowych bezinteresownej pomocy (wolontariat) potrzebującym we współpracy z rodzicami i czerpanie z tego satysfakcji. Konkurs zachęca do czynienia dobra i dostrzegania jak wiele możliwości pomocy drugiemu człowiekowi niesie ze sobą każdy dzień.

Każdy uczeń, który zgłosił przystąpienie do konkursu zakłada zeszyt, pisze na okładce DZIENNICZEK DOBRYCH UCZYNKÓW. Uczniowie na bieżąco zapisują wykonane dobre uczynki. W zeszycie uczynki należy wpisywać podając datę oraz osobę, względem której wykonany został dobry uczynek. Jeżeli była to koleżanka lub kolega należy podać ich imiona, a jeżeli była to osoba znajoma- np. panu Stefanowi. Strony dzienniczka można ozdabiać- zdjęciami lub rysunkami. Kreatywność mile widziana. Dzienniczek uczestnicy Konkursu wypełniają samodzielnie, pismem ręcznym,

Za wykonane dobre uczynki i wygląd zeszytu uczeń otrzymuje punkty od 1-10 , w ten sposób ustalimy zwycięzców Konkursu dla których przewidziane są dyplomy i nagrody. Zeszyt Zwycięzcy zostanie wysłany na etap ogólnopolski.

Konkurs rozpoczyna się 01.10.2020 i trwać będzie do dnia 15.01.2021r.

Więcej informacji na stronie internetowej Fundacji www.dwaskrzydlaaniola.pl w zakładce konkursy lub u pani Liliany Grzesiak.