Jarmark Bożonarodzeniowy 2019 już za nami…

8 grudnia 2019 roku po raz kolejny odbył się w naszej szkole Jarmark Bożonarodzeniowy.

Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany w naszej szkole każdego roku, stał się już lokalną tradycją. Jest to okazja do zatrzymania się w przedświątecznej krzątaninie i spędzenia kilku miłych chwil w rodzinnej atmosferze. W wyjątkowy świąteczny nastrój wprowadzili wszystkich przybyłych gości mali aktorzy, którzy przygotowali przepiękne Jasełka. Wszyscy uczniowie włożyli w przygotowania dużo pracy, chęci, motywacji, a przede wszystkim ogrom serca. Oprócz Jasełek dzieci brały udział w spotkaniu z Mikołajem, a także prezentowały różne talenty występując  w Talentowisku. Tegoroczny jarmark obfitował w wiele dodatkowych atrakcji, takich jak: loteria fantowa “Gwiazdkowa niespodzianka”, kawiarenka ze słodkimi wypiekami przygotowanymi przez rodziców, ciepłymi i zimnymi  napojami, smakołykami z grilla, czy też sala zabaw dla dzieci. Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się własnoręcznie wykonane kartki świąteczne oraz śliczne wyroby lokalne, przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Lubszy. Mogliśmy także wesprzeć akcję „Dzieci Dzieciom”.

Wszystkim, którzy czynnie wzięli udział w przygotowaniach i przeprowadzeniu jarmarku oraz przybyłym  gościom SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.