W kręgu baśni i legend polskich

Uczniowie naszej szkoły okazali się wybitnymi znawcami legend i baśni polskich, zdobywając czołowe miejsca w konkursie czytelniczym organizowanym przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Woźnikach w dniu 29 kwietnia.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas trzecich i czwartych i miał na celu rozwijanie pasji czytelniczych dzieci poprzez popularyzowanie legend i baśni polskich. Wszyscy uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani, o czym świadczyła duża ilość dodatkowych pytań i dogrywek w celu wyłonienia zwycięzcy. Bardzo miło jest nam poinformować, że najlepszym okazał się uczeń naszej szkoły – Łukasz Chrzanowski, a inna nasza uczennica – Inga Gasiak zajęła II miejsce. Gratulujemy również Lenie Skrobek, która także solidnie przygotowała się do konkursu i zdobyła dużą ilość punktów.