XVIII Lubliniecka Wiosna Kulturalna

P1330034W sobotnie poranek, kiedy większość dzieci jeszcze smacznie śpi, reprezentanci naszej szkoły prezentowali swoje talenty, biorąc udział w XVIII Lublinieckiej Wiośnie Kulturalnej w Lublińcu.

23. kwietnia 2016 r. w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbywały się przesłuchania solistów i zespołów w ramach odbywającego się tam corocznie wspomnianego festiwalu muzyczno – tanecznego. Naszą szkołę reprezentowali: Wojciech Kita, Weronika Więcek z klasy IV oraz Alicja Smak z klasy V.  Wojciech Kita startował w kategorii “Zespoły wokalne i instrumentalne”, zgromadzonym oraz jury zaprezentował utwór na puzonie, na którym uczy się gry dopiero od września. W swojej kategorii Wojtek zdobył wyróżnienie. Dziewczyny reprezentowały naszą szkołę w kategorii “Soliści klas IV – VI” i choć nie znalazły się na podium to zaprezentowały się pięknie. W festiwalu wziął także udział absolwent naszej szkoły Robert Skiba. Wraz ze swoimi przyjaciółmi z zespołu WollSpree zdobył I miejsce w kategorii “Zespoły instrumentalne i wokalne”.

Gratulujemy wszystkim wykonawcom !!!