
22.04.2022 roku w Liceum Ogólnokształcącym w Psarach odbyły się Festiwal Nauki, na który zostali zaproszeni ósmoklasiści naszej gminy.

22.04.2022 roku w Liceum Ogólnokształcącym w Psarach odbyły się Festiwal Nauki, na który zostali zaproszeni ósmoklasiści naszej gminy.

21.04.2022r. uczniowie naszej szkoły: Paweł Klyta, Bartłomiej Kita i Błażej Żuk, zdobyli II miejsce w gminnym Turnieju o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego.

7 kwietnia 2022 roku uczniowie z klas 5-8 naszej szkoły oraz klasa 8 ze Szkoły Podstawowej w Ligocie Woźnickiej wybrali się na dwudniową wycieczkę do Warszawy.


3 kwietnia w sali bankietowej OSP w Lubszy został zorganizowany Jarmark Wielkanocny, podczas którego można było zakupić różnego rodzaju ozdoby świąteczne.

Nasi uczniowie podczas zajęć w świetlicy są bardzo kreatywni, udowodnili to nieraz tworząc pomysłowe i piękne prace.