
11 maja 2021r . w klasie 3 odbył się Klasowy Konkurs Pięknego Czytania.

11 maja 2021r . w klasie 3 odbył się Klasowy Konkurs Pięknego Czytania.

Z okazji święta Konstytucji 3 maja, klasa 6 nagrała mini słuchowisko.

Światowy Dzień Ziemi obchodzimy 22 kwietnia. W tym dniu staramy się promować postawy proekologiczne wśród uczniów jak i również społeczeństwa.
Na terenie naszej szkoły znaleziono bransoletkę. Osobę, która ją zgubiła prosimy o kontakt z Panią Dyrektor.

Uczniowie naszej szkoły wykazali się talentem fotograficznym i sfotografowali przyrodę budzącą się do życia. Przyroda wiosną wygląda pięknie jednak śmieci, które wyrzucamy niszczą ja i trudno spod śmieci wydobyć jej piękno.
Organizator konkursu podjął decyzję o odwołaniu konkursu w dotychczasowej formie. Decyzja spowodowana jest przypadkami łamania regulaminu. Konkurs w najbliższym czasie zostanie zorganizowany ponownie. Informacja o wznowieniu konkursu będzie na szkolnej stronie internetowej. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie się w dotychczasowe głosowanie.