Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego w przedszkolu

“Nauka to podróż, która trwa przez całe życie” to hasło przewodnie tegorocznych pożegnań najstarszych przedszkolaków z przedszkolem, które odbyło się 20 czerwca.

Podczas dzisiejszej uroczystości, po krótkim występie artystycznym, Pani Dyrektor złożyła serdeczne podziękowania członkom Rady Rodziców, rodzicom, nauczycielom, pracownikom obsługi oraz przedszkolakom życząc udanych i bezpiecznych wakacji.

Przedszkolaki, które opuszczają nasz Oddział otrzymały z rąk Pani Dyrektor dyplomy i pamiątkowe albumy ze zdjęciami z kilku lat w przedszkolu, to taka nasza tradycja, a pozostałe dzieci dyplomy i książki.

Te wspólne lata minęły bardzo szybko. Mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać te wspólnie spędzone chwile. Było wiele zabawy, nauki, wspólnych uroczystości i mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się dla Was drugim domem.
Dziękujemy Wam drogie Dzieci – za codzienny uśmiech i radość, którymi nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność, za to, że mogłyśmy się od Was wiele nauczyć przez te wszystkie lata.
Życzymy Wam drogie Dzieci wielu sukcesów w dalszej edukacji.

Drodzy Rodzice!!! Gratulujemy Wam tak wspaniałych pociech. Życzymy Wam zadowolenia i dumy z Waszych dzieci w przyszłości. Dziękujemy za wspaniałą, owocną współpracę, za zaangażowanie się w życie przedszkola.