1. rocznica otwarcia sali gimnastycznej

30 czerwca 2024 r. przypadnie I rocznica otwarcia sali gimnastycznej w naszej szkole. Obiekt ten, cieszy się wielkim uznaniem.

Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej im. Józefa Lompy została otwarta już prawie rok temu. Dokładnie 30 czerwca miało miejsce uroczyste otwarcie. Z obiektu korzystają przede wszystkim uczniowie naszej szkoły. Odbywają się tutaj lekcje wychowania fizycznego, próby przed różnymi akademiami i występami szkolnymi oraz próby chóru szkolnego. Nasza sala gimnastyczna jest również wyposażona w sprzęt nagłaśniający, który jest niezbędny do organizacji wydarzeń szkolnych. W roku szkolnym 2023/2024 były to m.in. Jarmark Wiosenny i Dzień Rodziny. Z naszej sali mogą korzystać również osoby prywatne i organizacje, jako wynajem na poszczególne zajęcia. Jesteśmy zadowoleni, że ten obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem a w szczególności, że mogą z niego korzystać uczniowie naszej szkoły :)