Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z piękniejszych dni w roku. Te szczególne dni w kalendarzu kojarzone są z szacunkiem, ciepłem, dzieciństwem i podziękowaniami.

Babcia i Dziadek to bez wątpienia bardzo ważne osoby w naszym życiu. Ich święto obchodzimy w styczniu, pełnym chłodnych, szarych dni, jednak urok jaki niesie ze sobą wprowadza wszystkich w magiczny nastrój.

 W tych niezwykłych dniach Babcie i Dziadkowie otrzymują od swoich bliskich wyjątkowe dowody miłości, sprawiające im ogromną przyjemność. W związku z powyższym w naszej szkole w poniedziałek 22 stycznia 2024 roku odbyła się uroczystość dla Babć i Dziadków zorganizowana z okazji Ich święta. W uroczystości wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klasy I-III. Wszystkie występujące dzieci z wielkim przejęciem recytowały wzruszające wiersze, tańczyły oraz śpiewały piosenki związane tematycznie z tymże świętem. Na zakończenie występów wszyscy uczniowie zaśpiewali ,, Sto lat” złożyli przybyłym babciom i dziadkom życzenia i wręczyli gościom prezenty. Później był już czas na zabawę, tańce i swawole. Dziadkowie wraz z wnuczętami zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.