Lubszeckie kolędowanie

Czas spokoju, czas radości, czas nadziei i miłości…..
Czas „dziwny”, inny niż pozostałe dni w roku czas Świąt Bożego Narodzenia.
Za oknami biało, cicho, niebo rozświetlone gwiazdami,
a tu u nas błyszczą kolorowe światełka, stoi symboliczna choinka,
żłobek i płonie lampka z BETLEJEMSKIM OGNIEM,
który ma nam przynieść ciepło i rozgrzać nasze serca.
Zbliża się „Cicha noc, święta noc”, a wokół rozbrzmiewają kolędy.

Spotkaliśmy się w naszej szkole 22 grudnia, aby wspólnie świętować nadchodzący czas Bożego Narodzenia. Uczniowie pięknie udekorowali klasy i przygotowali świąteczne stoły, aby usiąść wspólnie i podzielić się opłatkiem. Po części spędzonej w swoich klasach przenieśliśmy się wszyscy do nowej części szkoły, gdzie w sali gimnastycznej odbył się Koncert Kolęd przygotowany przez uczniów i nauczycieli oraz wspólne kolędowanie. W tym pięknym dniu można było kupić w naszej szkole ciasto, napić się kawy, kupić piękne ozdoby świąteczne oraz nabyć światełko betlejemskie.

Pragniemy podziękować wszystkim za przybycie. Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie w organizację tej uroczystości, za upieczenie ciast i przygotowanie ozdób do sprzedaży.

Wesołych Świąt!