II Turniej piłki siatkowej o puchar Burmistrza Woźnik

21 listopada 2023 roku nasi uczniowie brali udział w II Turnieju piłki siatkowej o Puchar Burmistrza Woźnik, który został zorganizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Lubszeckiej na sali gimnastycznej w Lubszy.

W zawodach wzięło udział 6 drużyn ze szkół podstawowych Gminy Woźniki. Wszystkich uczestników i gości turnieju powitała pani Beata Bacior – zastępca Burmistrza Woźnik oraz pani Ewa Kita- prezes Stowarzyszenia.

Każda drużyna składała się z 6 zawodników oraz 4 rezerwowych. Naszą szkołę reprezentowali: Filip Harabas, Filip Potempa, Jakub Trela, Jakub Kita i Igor Żuk z klasy ósmej oraz Dominik Czempik, Łukasz Stankiewicz i Antoni Trzeciak z klasy siódmej.

Nasza szkolna reprezentacja rozegrała 3 mecze, każdy z nich do dwóch wygranych setów do 15 punktów i ostatecznie nie przegrywając żadnego seta zajęła I miejsce. II miejsce zdobyła Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kamieńskich Młynach, a III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Psarach.

Gratulujemy!