Turniej piłki nożnej o puchar Burmistrza Woźnik

3 października 2023 roku nasza szkolna drużyna brała udział w Turnieju piłki nożnej o puchar Burmistrza Woźnik zorganizowanym przez Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Lubszeckiej w Lubszy. 

W tym roku w zawodach wzięły udział 4 drużyny. Każdy zespół składała się z 10 zawodników, w tym 4 graczy rezerwowych. Rozgrywki zostały przeprowadzone systemem „każdy z każdym”, a mecze trwały 2 połowy po 7 minut. Wszystkie spotkania sędziował pan Franciszek Kowolik. W sumie odbyło się 6 meczy, punktowanych następująco: wygrana –  3 punkty, remis – 1, a przegrana – 0 punktów. Wszystkich piłkarzy dopingowali nasi uczniowie, a także rodzice i przybyli kibice. Mecze były zacięte, ale toczone w duchu fair play. Nie zabrakło emocji i dobrej zabawy, a na wszystkich uczestników turnieju czekały zimne napoje i słodki poczęstunek.

Nasza drużyna w składzie Jakub Trela, Igor Żuk, Kacper Mika, Dominik Czempik, Radosław Wąsowicz, Antoni Trzeciak, Łukasz Stankiewicz, Krzysztof Filipczyk i Przemysław Sosnowski zdobyła I miejsce.

  • II miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach
  • III miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach- Ligocie Woźnickiej
  • IV miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Kamienicy

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary, które wręczyły z ramienia Urzędu Gminy w Woźnikach pani Magdalena Jarosz-Wawrzyńczak – sekretarz i pani Ewa Kita – prezes Stowarzyszenia.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom!