Jarmark Wiosenny 2023

W tradycji naszej szkoły zapisało się już kilka charakterystycznych wydarzeń. Jednym  z nich jest z pewnością Jarmark Wiosenny, który odbył się w niedzielę 26 marca 2023 roku w sali bankietowej OSP w Lubszy.

Wystrój sali wypełniły wiosenne i świąteczne dekoracje w postaci wianków, zajączków, ozdobnych poduszek, stroików, typowych palm śląskich i wielu innych wspaniałych i kolorowych ozdób, które zostały wykonane przez przedszkolaków, uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły. Wiele pracy i zaangażowania kosztowało również zorganizowanie „Słodkiej kawiarenki”, w której można było nabyć rozmaite wypieki przygotowane przez rodziców. Dopełnieniem okazał się występ artystyczny w wykonaniu dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów naszej szkoły. Jarmark upłynął w wiosennej, miłej atmosferze i cieszył się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i ogrom pracy włożony w jego przygotowanie. Szczególne podziękowanie za udostępnienie sali OSP w Lubszy.