Mikołajki w naszej szkole!

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Jak co roku w tym dniu odwiedził nas Święty Mikołaj.

Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach, rogach renifera i innych akcesoriach, z którymi utożsamiany jest ten ulubiony Święty. Mikołaj odwiedził najpierw najmłodszych w oddziale przedszkolnym, a następnie wszystkich uczniów naszej szkoły. Wszystkie dzieci i uczniowie poszczególnych klas przywitały Go recytując wiersze czy śpiewając kolędy. Każde dziecko w przedszkolu i wszyscy uczniowie zostali obdarowani przez Mikołaja prezentami. W szkole panowała niesamowita atmosfera. Wszystkim dopisywały świetne humory i towarzyszył  świąteczny nastrój.

Dziękujemy serdecznie za mikołajkowe niespodzianki Burmistrzowi Woźnik Panu Michałowi Aloszko.