Turniej piłki nożnej o puchar Burmistrza Woźnik

6 października 2022 roku nasza szkolna drużyna brała udział w Turnieju piłki nożnej o puchar Burmistrza Woźnik zorganizowanym przez Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Lubszeckiej w Lubszy. 

W tym roku w zawodach wzięły udział 4 drużyny. Każdy zespół składała się z 10 zawodników, w tym 4 graczy rezerwowych. Rozgrywki zostały przeprowadzone systemem „każdy z każdym”, a mecze trwały po 10 minut. W sumie odbyło się 6 meczy, punktowanych następująco: wygrana –  3 punkty, remis – 1, a przegrana – 0 punktów. Wszystkich piłkarzy dopingowali nasi uczniowie, a także rodzice i przybyli kibice.

W tym roku dwie drużyny zdobyły taką samą ilość punktów, dlatego przeprowadzona została seria rzutów karnych, która wyłoniła zwycięzcę. I tak pierwsze miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Lubszy. Trzecie miejsce przypadło zawodnikom ze Szkoły Podstawowej w Woźnikach – Ligota Woźnicka, a dalej uplasowała się Szkoła Podstawowa w Kamienicy. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary, które wręczyły pani Beata Bacior – zastępca Burmistrza i pani Ewa Kita – prezes Stowarzyszenia.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom!