Emilka- nasza przedszkolna szachistka

Dzielimy się dobrymi wiadomościami, tym razem dotyczącymi osiągnieć naszych przedszkolaków.

Bardzo miło nam poinformować, że 5- letnia Emilka Wandor uczęszczająca do grupy “Pszczółki” w miniony wtorek brała udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli w Szachach w katowickim Spodku. Konkurencja była spora, bo udział brało około 1150 zawodników, a dla Emilki był to pierwszy tak “normalny” turniej, wiążący się z ogromnym przeżyciem, ale była bardzo dzielna. Nasza Pszczółka zdobyła 3 punkty, co jest świetnym wynikiem, biorąc pod uwagę, że Emilia dopiero rozpoczyna swoją przygodę z szachami. Jesteśmy bardzo dumni z Emilki i życzymy jej dalszych sukcesów, a rodzicom składamy serdeczne gratulacje.

Każda rzeka bierze swój początek ze strumienia, a każda pasja zaczyna się od zainteresowania, od hobby właśnie. Dlatego warto robić to, co po prostu lubimy.