Komers klasy 8

21 czerwca 2022 roku klasa 8 naszej szkoły bawiła się na komersie, który został zorganizowany przez rodziców w sali OSP Lubsza.

Na to uroczyste spotkanie uczniowie wraz z rodzicami zaprosili przybyłych gości: Burmistrza Woźnik pana Michała Aloszko, zastępcę Burmistrza – panią Beatę Bacior, Dyrektora Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół- panią Zofię Cichowską, Księdza Proboszcza – Rudolfa Badurę, Dyrektora naszej szkoły- panią Ewę Kita, grono pedagogiczne, pracowników szkoły, rodziców oraz koleżanki i kolegów z klasy 7.

Na początku uczniowie klasy 8 przedstawili występ, w którym przypomnieli jak minął im czas spędzony w murach szkoły. Następnie przyszedł czas na podziękowania dla wszystkich gości. Również klasa 7 przygotowała krótki występ artystyczny, w którym pożegnała koleżanki i kolegów z klasy 8, wręczając każdemu własnoręcznie zrobione statuetki w dziedzinie, w której najlepiej odnajdowali się ósmoklasiści w naszej szkole.

Słowa do przyszłych absolwentów skierowali także pani Dyrektor oraz Burmistrz Woźnik.

Następnie młodzież bawiła się w rytm muzyki zapewnionej przez DJa , który od początku do końca zapewniał uczniom mnóstwo atrakcji, a rodzice zadbali o poczęstunek oraz opiekę nad uczniami do godzin wieczornych.

Naszym absolwentom życzymy jak najlepszych wyników i dostania się do wymarzonych szkół.