Jarmark Wielkanocny

3 kwietnia w sali bankietowej OSP w Lubszy został zorganizowany Jarmark Wielkanocny, podczas którego można było zakupić różnego rodzaju ozdoby świąteczne.

Wystrój wypełniły iście wiosenne i świąteczne dekoracje w postaci wianków, zajączków, kurczaczków, poduszek, stroików, palm i wiele innych wspaniałych i kolorowych ozdób, które zostały wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku na stołach w tym jakże cudownym dniu.

Dopełnieniem okazał się występ artystyczny w wykonaniu dzieci z oddziału przedszkolnego oraz wychowanków naszej szkoły. Wspaniałe piosenki i tańce najmłodszych umiliły nam ten czas. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie oraz zainteresowanie, a także zachęcamy do udziału w kolejnych takich spotkaniach.