Zimowe półkolonie zakończone!

Półkolonie były bardzo ciekawą i bezpieczną formą spędzania wolnego czasu przez dzieci naszej szkoły. Ich uśmiechy na buziach utwierdziły nas w przekonaniu, że wszyscy miło i przyjemnie spędzili czas.

Czwartek był kolejnym dniem pełnym atrakcji i wrażeń. Najpierw odbyły się warsztaty „Szycia misiów”, które poprowadziła pani Gabriela Mankiewicz. Następnie podczas zajęć artystycznych dzieci oglądały na tablicy interaktywnej obrazy  polskich artystów przedstawiających zimę. Wysłuchały także fragmentu utworu A. Vivaldiego „Zima”, potem malowały farbami krajobraz zimowy. Prace udały się wspaniale. Wizualny efekt nie był jednak najważniejszy. Bardzo cieszy szczere zaangażowanie dzieci i wspólna praca w grupie dająca radość dużym i małym, wymiana uśmiechów, pożyczanie pędzli i farb.

Piątek był ostatnim dniem półkolonii. Pojechaliśmy do Woźnik na śmieszną animowaną opowieść pt. „Potworna rodzinka”. Zajęcia podczas półkolonii zostały tak zaplanowane, aby bez względu na wiek i płeć każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie i w sposób miły oraz atrakcyjny spędzić czas. O tym, co działo się podczas naszych zajęć najlepiej opowiedzą zdjęcia.