Półkolonie zimowe w naszej szkole!

13 stycznia 2020 roku rozpoczęły się w naszej szkole półkolonie, które potrwają do końca tygodnia. Zajęcia odbywają się dla grupy zgłoszonych uczniów od godz. 9:00 do godz. 13:00.

Dzisiejszy dzień rozpoczął się od zajęć z programowania. Uczestnicy badali zjawisko erupcji wulkanów i budowali z klocków LEGO Education WeDo 2.0. projekt urządzenia, które pokazuje narastającą aktywność z rosnącym ryzykiem erupcji w pięciostopniowej skali alertów. Na kolejnych zajęciach komputerowych uczniowie zajmą się jego programowaniem.

Następnie odbyły się zajęcia plastyczne, na których pod okiem pań z MDK w Woźnikach dzieci własnoręcznie wykonały organizer na różne przybory szkolne lub inne rzeczy. Dzień zakończyliśmy grami i zabawami ruchowymi na zajęciach sportowych.