Konkurs edukacyjny POWIETRZE BEZ ŚMIECI

Nasza szkoła przystąpiła do konkursu edukacyjnego mającego na celu poprawę jakości powietrza w naszej gminie. Nauczyciele naszej szkoły przeprowadzili pogadanki ze swoimi uczniami i pracowali nad plakatami o tematyce ekologicznej. Uczniowie zdobyli wiedzę o zanieczyszczeniach w powietrzu i poznali źródła ich pochodzenia. Dzieci wiedzą także skąd pochodzi nazwa SMOG i dlaczego powietrze czasem jest bardziej, a czasem mniej zanieczyszczone. Jeśli zależy Ci na poprawie powietrza w naszej gminie i zdrowie najbliższych nie jest Ci obojętne przyłącz się do naszej akcji!

O programie => więcej!

Grupa PGNiG włącza się do walki ze smogiem=> czytaj!

PGNiG walczy ze smogiem. Ruszyła kampania edukacyjna „Powietrze bez śmieci” => czytaj!

Plakaty wykonane przez uczniów =>