Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017 r. uczniowie rozpoczęli kolejny rok nauki  i tym samym pożegnali dwóch nauczycieli kończących pracę w naszej szkole.   Na początku pani Dyrektor przywitała zaproszonych gości, rodziców, grono pedagogiczne, pracowników szkoły oraz uczniów w nowym roku szkolnym. Następnie przekazała mikrofon uczniom, którzy wierszem i piosenką pożegnali naszych wspaniałych nauczycieli: pana Edwarda Morcinka i panią Klaudię Skiba, którzy w tym roku zakończyli swoją pracę w naszej szkole. Uczniowie wręczyli kwiaty oraz podziękowania a przedszkolacy wręczyli duże serce swojej byłej pani, tym samym dziękując za wszystko. Podziękowania również przekazała pani Dyrektor za długoletnią pracę i zaangażowanie oraz Rodzice. Następnie uczniowie klasy IV przywitali nowy rok szkolny wierszem i piosenką oraz najmłodszych swoich kolegów  – pierwszoklasistów. Po części artystycznej pani Dyrektor wręczyła pierwszakom “Rogi obfitości” – słodki upominek.