Podwórko Talentów Nivea na wyciągnięcie ręki!

NIVEA  wspiera każdy talent drzemiący w dzieciach. Z myślą o nich wybuduje 20 Podwórek Talentów, w których dzieci będą mogły połączyć rozwój z zabawą. Podwórka Talentów powstaną w 20 lokalizacjach z największą liczbą głosów oddanych na film z udziałem dzieci  z danej lokalizacji.

Jak zrodził się pomysł? Warunkiem przystąpienia do tej akcji było nakręcenie filmu, prezentującego talenty uczniów i wskazującego na potrzebę wybudowania takiego niestandardowego placu zabaw. Pomysłodawczynią tej inicjatywy w naszej szkole była nauczycielka wychowania przedszkolnego – pani Klaudia Skiba, która zmobilizowała uczniów i nauczycieli, dzięki czemu powstał bardzo ciekawy film, ukazujący liczne talenty i zdolności naszych uczniów. Link do filmu => FILM SP LUBSZA

Podwórko Talentów Nivea podpowiada, jak mądrze dbać o wszechstronny rozwój dziecka, rozwija pasje oraz dba o rozwój fizyczny. Składa się ono z trzech stref i na pewno każde dziecko znajdzie tam coś dla siebie. Strefa dla naukowców rozwija wyobraźnię oraz przyciąga do świata ciekawostek, w strefie dla sportowców dzieci będą mogły dbać o kondycję fizyczną, zaś strefa dla artystów pomoże uczniom rozwijać kreatywność i pomysłowość .

Zachęcamy do wspierania talentów naszych dzieci i głosowania na nasz film.

Ambasadorami akcji Podwórko Talentów NIVEA są  piosenkarka – Natalia Kukulska, doktor psychologii- Aleksandra Piotrowska oraz sportowiec – Mateusz Kusznierewicz. To szczytne przedsięwzięcie honorowym patronatem objął Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak.

Każdy oddany głos to nie tylko uznanie dla talentów dzieci prezentowanych na filmie, lecz także większa szansa na wygraną i zdobycie wyjątkowego placu zabaw – miejsca łączącego zabawę z nauką.

Głosowanie trwa do 31 lipca 2017 r. Nie zmarnujmy szansy! Każdy może głosować codziennie i zachęcić do tego swoich znajomych.

Podwórko czeka na nasze dzieci! Pokażmy, że nasz głos się liczy!

GŁOSUJ TUTAJ NA SZKOŁĘ W LUBSZY!

Nasza społeczność wielokrotnie już udowodniła, że wspiera swoimi głosami inicjatywy związane z Lubszą oraz te, w których uczestniczą lubszanie.

Wszyscy dopingowaliśmy uczennicę naszej szkoły – Kingę Skibę, która 24 listopada 2012 r. wystąpiła w finale programu telewizyjnego “Mam  talent V edycja ”, śpiewając uroczą piosenkę z bajki o królewnie Śnieżce. Dla ośmioletniej wówczas Kingi był to ogromny sukces, do którego przyczynili się również mieszkańcy Lubszy, wspierając w głosowaniu sms-owym występ naszej małej artystki.

Kolejne głosowanie związane było z wybieraniem najpiękniejszej świątyni w powiecie lublinieckim. 31 lipca 2014  zakończyło się głosowanie w plebiscycie portalu Nasze Miasto Lubliniec. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców Lubszy, parafii i ich znajomych, którzy oddali 10408 głosów, kościół p.w. św. Jakuba Apostoła Starszego w Lubszy znalazł się na pierwszym miejscu spośród 34 innych świątyń.

W ubiegłym roku, w listopadzie 2016 nasza społeczność wybierała Polonusa 2016, czyli Polaka Roku 2016 w Holandii, oddając swoje głosy w konkursie internetowym na lubszankę Michalinę Małolepszą, młodą artystkę mieszkającą i tworzącą w Rotterdamie.

Nasze głosy są ważne. Teraz wspieramy swoimi głosami Podwórko Talentów NIVEA.

Tekst: Dorota Nowak