
14 lutego pierwszoklasiści zostali pasowani przez panią dyrektor na czytelników biblioteki szkolnej, przyrzekli szanować książki oraz czerpać z książek mądrość i wiedzę.

14 lutego pierwszoklasiści zostali pasowani przez panią dyrektor na czytelników biblioteki szkolnej, przyrzekli szanować książki oraz czerpać z książek mądrość i wiedzę.

14 lutego 2020 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

W dniach 30-31.01.2020 roku uczniowie klasy VIII uczestniczyli w programie profilaktycznym „Archipelag Skarbów”

W poniedziałek 10 lutego 2020 roku gościliśmy w naszej szkole artystów ukraińskiego cyrku „Szok”.

6 lutego 2020 roku naszą szkołę odwiedził mobilny gabinet stomatologiczny zwany Dentobusem.

28 stycznia 2020 r. w pierwszym tygodniu po feriach, dla dzieci z klas I-III zorganizowano bal karnawałowy.