Sukcesy karateków

Od kilku tygodni po całej Polsce rozgrywane są turnieje, w których biorą udział również nasi uczniowie.

Nasi uczniowie, którzy uczestniczą w zajęciach Śląskiego Klubu i Kick-Boxingu pod okiem pana senseia Sylwestra Świder biorą udział w zawodach rozgrywanych na szczeblu gminnym, powiatowym, wojewódzkim, ale także międzynarodowym, zdobywając wiele sportowych sukcesów.

W VI Międzynarodowym Grand Brix Beskidów Karate Kyokushin w Wilkowicach k/Bielska Białej – Agnieszka Kot zdobyła 3 miejsce w kategorii kata i 2 miejsce w kategorii kumite.

W VII Międzynarodowym Turnieju Karate o Puchar Prezydenta Miasta Katowice – Laura Harabas zajęła II miejsce z kategorii kumite non-contact dzieci 5-7 lat.

W Turnieju Krate Kyokushin dla juniorów i seniorów o puchar Burmistrza Woźnik Laura Harabas zajęła I miejsce w kategorii walka na tarczy. W tym turnieju również Laura Majchrzyk zajęła I miejsce w kategorii walka na tarczy klas 7-8, a Lena Majchrzyk zajęła II miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!